top of page

OUR STORY

Značka sportovního oblečení Wemove vznikla v roce 2014 jako snaha o lokální alternativu eticky sporné globální produkce. Ambicí značky je motivovat k aktivnímu životnímu stylu, avšak bez pocitu jisté nepatřičnosti, kterou často zažijete ve fitku plném cvičenců v superfunkčních trikotech volajících po nejvyšším výkonu svého nositele.

Wemove je klidné, minimalistické, ležérní. Sází na tlumené zemité a pastelové odstíny a jednoduché nadčasové střihy, snadno nositelné v každodenním životě.

naše mise / our mission

Věříme v soutěže a závodění. Ne však kvůli vítězství, ale proto, že prohry a konkurence nás posouvají dál. Ctíme amatérského ducha sportu a vytváříme nadčasové funkční oblečení s důrazem na estetiku, které apeluje na touhu nosit pohodlné tréninkové oblečení 24 hodin denně.

––

We believe in competition and racing. However, it is not because of the importance of winning, just since losses and competing push our limits. We value the amateur spirit of sport, and thus create timeless performance clothes with high-fashion aesthetics, which appeal to the desire to be worn around the clock.

 

 

 

 

 

naše produkty / our products

Veškeré oblečení WEMOVE je vyráběné v České republice z materiálů, které byly taktéž zakoupeny na českém trhu. A to včetně všech doplňků, nití a etiket. Při tvorbě kolekcí nezapomínáme na komfort užívání, funkci a kvalitu zpracovaného materiálu, hlavním kritériem naší výroby je však osobitý design a netradiční střihové řešení.

––

The entire WEMOVE collection is designed and made in the Czech Republic. Materials used for the collection including all complements, threads and labels were also sourced locally. While designing, we emphasize comfort, function and quality of the material but the main criteria for our production is originality and distinctive and neat design.

bottom of page